Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Vicky szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 7:30 am

- Hogyan működik az az igézés dolog? - kérdezte.
- Hogy érted?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:01 pm

- Hogy érted? - kérdezte. - Hát amikor Elenát megigézted olyan volt mintha elfelejtett volna dolgokat. Elfelejteted az emberek emlékeit? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 11:13 pm

- Hát amikor Elenát megigézted olyan volt mintha elfelejtett volna dolgokat. Elfelejteted az emberek emlékeit? - kérdezte kíváncsian.
- El lehet azokat is de ha valakitől úgy kérdezel valamit akkor csak arra válaszol és akkor lehet úgy néz ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 11:36 pm

- El lehet azokat is de ha valakitől úgy kérdezel valamit akkor csak arra válaszol és akkor lehet úgy néz ki. - mondta nekem. - Elijah el tudnád mondani nekem emberi nyelven is ugyanis nem beszélek vámpírul. Mit jelent az igézés? - mondtam neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 11:45 pm

- Elijah el tudnád mondani nekem emberi nyelven is ugyanis nem beszélek vámpírul. Mit jelent az igézés? - kérdezte mosolyogva.
- Az igézéssel kényszeríteni tudsz embereket, hogy csak arra emlékezzenek amit te szeretnél. Vagyis ne emlékezzenek dolgokra. Így értetted? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 11:52 pm

- Az igézéssel kényszeríteni tudsz embereket, hogy csak arra emlékezzenek amit te szeretnél. Vagyis ne emlékezzenek dolgokra. Így értetted? - kérdezte mosolyogva. - igen, így már értettem. - mondtam neki mosolyogva. - És miért nem tudtok belépni addig egy házba, míg be nem hívnak? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:01 am

- Igen, így már értettem. - mondta mosolyogva. - És miért nem tudtok belépni addig egy házba, míg be nem hívnak? - kérdezte kíváncsian.
- Azt mi sem tudjuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:08 am

- Azt mi sem tudjuk. - mondta. - Ez vicces. A vámpírok sem tudnak mindent. - mondtam mosolyogva. - Miért ártalmas rátok a vasfű? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:18 am

- Ez vicces. A vámpírok sem tudnak mindent. - mondta mosolyogva. - Miért ártalmas rátok a vasfű?
- Valaminek ránk is ártalmasnak kell lennie de amúgy nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:21 am

- Valaminek ránk is ártalmasnak kell lennie de amúgy nem tudom. - mondta nekem. - Értem. - mondtam, majd megfordultam a keze alatt, hogy a szemébe nézhessek. Most már jobban érzetem magam. - Mi az a nap és a hold átka? - kérdeztem kíváncsian, majd beletúrtam a hajába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:43 am

- Értem. - mondta, majd megfordult a kezem alatt. - Mi az a nap és a hold átka? - kérdezte kíváncsian, majd beletúrt a hajamba.
- A nap és a hold átka a felelős azért, hogy a vérfarkasok átalakulnak teliholdkor, a vámpírokat pedig megöli a napfény. A monda szerint az átkot meg lehet törni, ehhez viszont kell egy vámpír, egy vérfarkas, a hasonmás, egy különleges kő, a holdkő és egy boszorkány, aki a rituálét végrehajtja.
Viszont kiderült, hogy ez a monda hamis volt, Klaus találta ki, hogy a vámpírok és vérfarkasok keressék ezeket a dolgokat és próbálják megtörni az átkot, és így vezette őket félre. A rituálé tényleg megtör egy átkot, de ez az átok Klausé. Klaus átka az, hogy nem használhatja vérfarkas énjét. Mivel így túl erős lenne, a boszorkányok elzárták ezt az erőt, hogy a fajok közötti egyensúly megmaradjon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 3:34 am

- A nap és a hold átka a felelős azért, hogy a vérfarkasok átalakulnak teliholdkor, a vámpírokat pedig megöli a napfény. A monda szerint az átkot meg lehet törni, ehhez viszont kell egy vámpír, egy vérfarkas, a hasonmás, egy különleges kő, a holdkő és egy boszorkány, aki a rituálét végrehajtja.
Viszont kiderült, hogy ez a monda hamis volt, Klaus találta ki, hogy a vámpírok és vérfarkasok keressék ezeket a dolgokat és próbálják megtörni az átkot, és így vezette őket félre. A rituálé tényleg megtör egy átkot, de ez az átok Klausé. Klaus átka az, hogy nem használhatja vérfarkas énjét. Mivel így túl erős lenne, a boszorkányok elzárták ezt az erőt, hogy a fajok közötti egyensúly megmaradjon. - mondta nekem. - Klaus akkor mi? Vámpír vagy vérfarkas? - kérdeztem tőle meglepődve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 3:37 am

- Klaus akkor mi? Vámpír vagy vérfarkas? - kérdezte meglepődve.
- Mindkettő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 3:40 am

- Mindkettő. - mondta nekem. - Hogy lehet mindkettő? És miért lettetek vámpírok? - kérdeztem érdeklődve. Furcsálltam, hogy Klaus egyben vérfarkas és vámpír is. A fejem egyre jobban kezdett megzavarodni. És ez szerintem látszott is rajtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 3:51 am

- Hogy lehet mindkettő? És miért lettetek vámpírok? - kérdezte és látszott rajta, hogy zavarodott.
- Az igazi apja egy vérfarkas volt. Anyánk változtatott át, ő egy boszorkány volt és azért mert egyszer Klaus, Henrick és én elmentünk megnézni a vérfarkasokat de az egyik megölte Henricket. Anyánk ezután változtatott át minket, hogy ne jussunk ugyan arra a sorsra. Mikor Klaus először gyilkolt akkor derült ki, hogy nem apánktól van és anyánk ekkor kötötte meg a vérfarkas oldalát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 3:59 am

- Az igazi apja egy vérfarkas volt. Anyánk változtatott át, ő egy boszorkány volt és azért mert egyszer Klaus, Henrick és én elmentünk megnézni a vérfarkasokat de az egyik megölte Henricket. Anyánk ezután változtatott át minket, hogy ne jussunk ugyan arra a sorsra. Mikor Klaus először gyilkolt akkor derült ki, hogy nem apánktól van és anyánk ekkor kötötte meg a vérfarkas oldalát. - mondta nekem. - Akkor te és Klaus csak féltestvérek vagytok. Édesanyátok boszorkány, az ő apja pedig vérfarkas. És azért lettetek vámpír, hogy ne jussatok Henrick sorsára. És akkor Klaus azért jött ebbe a városba, hogy megtörje az átkot. Hisz van vámpírja rengeteg, van boszorkánya, van hasonmása... - ekkor döbbentem rá, hogy Elena veszélyben van. - ...Úristen, ELena veszélyben van! - kiabáltam el magam, majd felugrottam az ágyról. Ekkorra már teljesen zavarban voltam, remegtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 4:12 am

- Akkor te és Klaus csak féltestvérek vagytok. Édesanyátok boszorkány, az ő apja pedig vérfarkas. És azért lettetek vámpír, hogy ne jussatok Henrick sorsára. És akkor Klaus azért jött ebbe a városba, hogy megtörje az átkot. Hisz van vámpírja rengeteg, van boszorkánya, van hasonmása... Úristen, Elena veszélyben van! - kiabálta el magát, majd felugrott az ágyról. Teljesen zavarban volt, remegett. Én is felkeltem.
- Nyugodj meg! Nem fogja bántani. Hallod? Nem fogja bántani. Megígérem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 4:24 am

Elijah is felkelt. - Nyugodj meg! Nem fogja bántani. Hallod? Nem fogja bántani. Megígérem. - mondta nekem, hogy megnyugtasson. - Nem akarom elveszíteni. Az életemet adnám érte. Ígérd meg, hogy nem esik bántódása. -mondtam neki, miközben könnybe lábadt a szemem. Leültem az ágy szélére és eltakartam a szemem a kezemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 5:52 am

- Nem akarom elveszíteni. Az életemet adnám érte. Ígérd meg, hogy nem esik bántódása. -mondta, miközben könnybe lábadt a szeme, leülte az ágy szélére és eltakarta a szemét a kezével.
- Megígérem. - mondtam majd leültem mellé és átöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 6:04 am

- Megígérem. - mondta, majd leült mellém és átölelt. - Köszönöm Elijah. - mondtam neki majd odabújtam hozzá. - Úgy szeretnék nem tudni ezekről. - mondtam, majd letöröltem a szememről a könnyeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 6:10 am

Odabújt hozzám. - Úgy szeretnék nem tudni ezekről. - mondta, majd letörölte a szeméről a könnyeket.
- El akarod felejteni? - kérdeztem komolyan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 6:15 am

- El akarod felejteni? - kérdezte komolyan. - Néha szeretném, de nem tehetem. Ezekkel együtt kell élnem akár milyen nehéz elviselni ezeket. - mondtam komolyan. - Ha te is képes vagy elviselni ezeket a dolgokat akkor én is képes leszek majd rá idővel. Csak idő kérdése. - mondtam, majd felsóhajtottam. Felemeltem a fejem, majd megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 6:35 am

- Néha szeretném, de nem tehetem. Ezekkel együtt kell élnem akár milyen nehéz elviselni ezeket. - mondta komolyan. - Ha te is képes vagy elviselni ezeket a dolgokat akkor én is képes leszek majd rá idővel. Csak idő kérdése. - mondta, majd felsóhajtott. Felemelte a fejét, majd megcsókolt. Visszacsókoltam majd az ölembe húztam.
- Miért van ez mindig ha ágy közelében vagyunk? - kérdeztem mikor elváltunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 6:49 am

Visszacsókolt és az ölébe húzott. - Miért van ez mindig ha ágy közelében vagyunk? - kérdezte mikor elváltunk. Átöleltem a nyakát, majd elpirultam. - Nem tudom, talán azért mert nem tudok ellenállni neked? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:03 am

Átölelte a nyakam, majd elpirult. - Nem tudom, talán azért mert nem tudok ellenállni neked? - kérdezte mosolyogva.
- Hmm...- 'mondtam', majd a nyakához hajoltam és megcsókoltam azt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicky szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicky szobája
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja
» elijah szobája
» Jeremy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: