Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Vicky szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:24 am

- Hmm...- mondta, majd a nyakamhoz hajolt és megcsókolta azt. Beletúrtam a hajába, majd hátrahajtottam a fejem. - Kérlek. - suttogtam, majd vártam, hogy megharapjon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:27 am

Beletúrt a hajamba, majd hátrahajtotta a fejét. - Kérlek. - suttogta.
- Igen? -kérdeztem mert nem értettem, hogy mit kér.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:31 am

- Igen? -kérdezte mert nem értette, hogy mit kérek. - Tedd meg kérlek. - mondtam neki,majd odahúztam a fejét a nyakamhoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:37 am

- Tedd meg kérlek. - mondta, majd odahúzta a fejem a nyakához. megharaptam a nyakát, pár kortyot ittam majd elhúzódtam tőle és a reakcióját figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:46 am

Megharapta a nyakam, pár kortyot ivott majd elhúzódott tőlem és a reakciómat figyelte. Nem éreztem fájdalmat csak egy kicsi szúrást. Viszont élveztem. - Áu. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:50 am

Nem nagyon látszott rajta semmi. - Áu. - mondta mosolyogva. Megnyugodtam, hogy nem lett semmi baja de azért megharaptam a csuklóm és a szájához nyomtam.
- Igyál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 1:03 am

Láttam rajta, hogy megnyugodott de azért megharapta a csuklóját és a számhoz nyomta. - Igyál. - mondta. Belekortyoltam a vérébe. Érzetem ahogy a szám tele lesz vérrel. Eltoltam a kezét, majd a nyakamhoz tettem a kezem. - Hol a seb? - kérdeztem, miközben végigtapogattam a nyakam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 1:11 am

Belekortyolt a vérembe, majd eltolta a kezem. A nyakához tette a kezét. - Hol a seb? - kérdezte, miközben végigtapogatta a nyakát.
- A vámpírvér gyógyít is. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 5:41 am

- A vámpírvér gyógyít is. - mondta mosolyogva. - És még mit tudnak a vámpírok? - kérdeztem mosolyogva. Sajnáltam, hogy eltűnt a seb a nyakamról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 5:48 am

- És még mit tudnak a vámpírok? - kérdezte mosolyogva.
- Amiket tudsz és még másokat. Amúgy mikor kezdődik Elenánál a buli?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 5:50 am

- Amiket tudsz és még másokat. Amúgy mikor kezdődik Elenánál a buli? - kérdezte tőlem. - Nem tudom. Miért? - kérdeztem kíváncsian. Közben megszólalt a telefonom.

Buli.Ma.Gyere.
xoxo:Elena

Rendben.Megyünk Elijahval.
xoxo:Vicky

Bepötyögtem az üzitm jad elküldtem. - Elijah volna kedve elkísérni engem egy buliba? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 6:11 am

- Nem tudom. Miért? - kérdezte kíváncsian. Közben megszólalt a telefonja. Majd valamit pötyögött. - Elijah volna kedve elkísérni engem egy buliba? - kérdezte mosolyogva.
- Milyen buliba?

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 6:18 am

- Milyen buliba? - kérdezte. - Elen bulijába. Tudom, hogy azt mondtad nem jössz, de nem akarok kísérő nélkül menni. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 6:20 am

- Elena bulijába. Tudom, hogy azt mondtad nem jössz, de nem akarok kísérő nélkül menni. - mondta.
- És azt is mondtad, hogy nem tudod, hogy mikor lesz. - mondtam mosolyogva. - De mivel valószínűleg lesz egy pár vámpír így elkísérlek. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 6:27 am

- És azt is mondtad, hogy nem tudod, hogy mikor lesz. - mondta mosolyogva. - De mivel valószínűleg lesz egy pár vámpír így elkísérlek. - mondta nekem. - Elena most üzent. - mutattam a telefonom. - És köszönöm. Akkor én megyek és átöltözöm. - mondtam neki, majd odamentem a szekrényemhez és kivettem a ruhámat. Csipkeszerű anyagból készült zöldeskék a ruha, ugyancsak csipkeszerű anyagból készült fekete, fűzőhöz hasonló rész van rajta, azon egy nagy masnival az oldalán. Pánt nélküli, a szoknyarész kicsit fodros. A cipő is fekete csipke szerű. Felvettem majd feléje fordultam. - Na, hogy festek? - kérdeztem mosolyogva, majd lassan körbefordultam, hogy mindenhol lássa.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 7:02 am

- Csodáson. - mondtam mosolyogva. - Egy perc. - mondtam és átsuhantam a szobámba és felvettem egy fekete inget, majd visszamentem. - Indulhatunk? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 7:07 am

- Csodáson. - mondta mosolyogva. - Egy perc. - mondta eltűnt, majd egy fekete ingben tért vissza. - Indulhatunk? - kérdezte. - Igen, indulhatunk. - mondtam mosolyogva, majd átkaroltam a karját.

Lezárva


A hozzászólást Vicky Donovan(Niki) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 09, 2012 10:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 2:55 am

- De még nem állok rá készen. - mondta, majd lerakta a bögréjét és elindult fel. Szomorú. Felmentem utána és kopogtam a szobája ajtaján. Nem akartam csak úgy rá törni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 2:59 am

Amikor bejöttem a szobába becsuktam az ajtót majd levettem a ruhám, magamra vettem egy pólót és lefeküdtem az ágyra, hogy kicsit gondolkozzam. Kopogást hallottam. Gyorsan letöröltem a könnyeket a szememből. - Gyere be nyugodtan. - mondtam de nem keltem fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 3:19 am

- Gyere be nyugodtan. - jött a válasz a szobából. Bementem. Ott feküdt az ágyon enyhén piros szemekkel.
- Sajnálom. - mondtam lehajtott fejjel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 3:24 am

Miután mondtam neki, bejött. - Sajnálom. - mondta lehajtott fejjel. - Semmi gond. - mondtam, majd mutattam, hogy jöjjön oda hozzám. - Csak tudod eszembe jutottak dolgok. - mondtam majd odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 3:39 am

- Semmi gond. - mondta, majd mutatta, hogy menjek oda hozzá. Odamentem. - Csak tudod eszembe jutottak dolgok. - mondta majd odabújt hozzám.
- Elmondod, hogy mik? - kérdeztem miközben nyugtatóan simogattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:08 am

- Elmondod, hogy mik? - kérdezte miközben nyugtatóan simogatott. - Eszembe jutott, hogy én nem ismerem az apámat, és nem szeretném, hogy ha lenne gyerekem, akkor ő is apa nélkül nőjön fel. Meg az is eszembe jutott, hogy... - nem fejeztem be. Mondjam azt, hogy sajnálom, hogy tőle nem lehet gyerekem? Újra zokogni kezdtem. - ... mennyire hiányzik anyu. - mondtam zokogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:35 am

- Eszembe jutott, hogy én nem ismerem az apámat, és nem szeretném, hogy ha lenne gyerekem, akkor ő is apa nélkül nőjön fel. Meg az is eszembe jutott, hogy... - nem fejezte be. Újra zokogni kezdett. - ... mennyire hiányzik anyu. - mondta zokogva.
- Sajnálom, hogy én nem... - de nem fejeztem be. Ő is tudja, hogy hogy értettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:45 am

- Sajnálom, hogy én nem... - de nem fejezte be. Tudtam, hogy ő is arra gondolt amire én. - Ha veled maradhatok örökre, akkor inkább lemondok mindenről. - mondtam miközben letöröltem a könnyeket a szememből. Felültem, majd megcsókoltam Elijaht.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicky szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicky szobája
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja
» elijah szobája
» Jeremy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: