Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Vicky szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 4:01 am

Amennyire tudta lefoglalta Danielt, hogy nekem kevesebb dolgom legyen, de így is nagyon rosszul festek. Elijah éppen egy ősi történetet mesélt a családjáról Danielnek. Én az ágyon feküdtem és őket néztem, közben pedig folyamatosan gondolkoztam. Próbáltam kitalálni, vajon miért lehetek ilyen rosszul. Rosszullét, késik a ciklusom... aztán hirtelen beugrott valami. - Elijah, hány nap telt el azóta, hogy te meg én tudod...? - kérdeztem kicsit nyöszörögve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 4:18 am

Éppen egy ősi történetet meséltem a családról Danielnek, a még Vicky pihent, aztán egyszer csak megszólalt- Elijah, hány nap telt el azóta, hogy te meg én tudod...?- Pont a történet kellős közepén.. Ránéztem Vickyre, és hebegtem-habogtam- Hát úgy kb. 1hét, kicsivel több talán.. nem tudom..- vakargattam a fejem.. Mért kérded? Csak nem..?!- kérdeztem meglepődötten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 4:29 am

Elijah rám nézett és hebegett-habogott. Olyan mintha zavarban lett volna. - Hát úgy kb. 1 hét, kicsivel több talán...nem tudom. - vakargatta meg a fejét. - Miért kérded? Csak nem...?! - kérdezte meglepődve. Elkezdtem magamban számolgatni. - Nem tudom Elijah ...tényleg nem tudom. - ráztam meg a fejem. Hirtelen elkezdtem émelyegni, majd a következő pillanatban a szám elé tettem a kezem és szó nélkül kirohantam a fürdőszobába. Miután kicsit jobb lettem, találtam a szekrényben egy terhességi tesztet. Elvégeztem és az eredmény pozitív lett. Tehát terhes vagyok. Nem tudtam mit mondani, agy csak visszamentem a szobába, majd belefúrtam a fejemet a paplanba és sírni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 4:49 am

Vicky is kételkedve válaszolt - Nem tudom Elijah ...tényleg nem tudom. - rázta meg a fejét. Hirtelen a szája elé tette a kezét és szó nélkül kirohant a fürdőszobába. Miután kicsit jobban lett, keresett  a szekrényben egy terhességi tesztet... Aztán csak visszajött a szobába, majd belefúrta a fejét a paplanba és sírni kezdett. Daniel kérdezgette - Anyunak mi a baja? Mért sír? Fáj valamije?- Én pedig kénytelen voltam válaszolni: - Anyu picit rosszul érzi magár, de mindjárt megvigasztalom.. Te pedig kimész játszani addig, de ne kószálj el mert anya szomorú lesz, és én is. Rendben? Daniel mosolyogva válaszolt:- Rendben apa!
Aztán pedig szépen odasétáltam a kedvesemhez, leültem az ágyra, és simogattam a hátát: -Mi az drágám? Rosszul vagy?..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 4:55 am

- Anyunak mi a baja? Mért sír? Fáj valamije? - kérdezgette Daniel. - Anyu picit rosszul érzi magár, de mindjárt megvigasztalom. Te pedig kimész játszani addig, de ne kószálj el mert anya szomorú lesz, és én is. Rendben? - utasította Elijah a fiúnkat. - Rendben apa! - válaszolt, majd kiment. Aztán pedig Elijah szépen odasétált hozzám, leülte az ágyra, és simogatta a hátamat. - Mi az drágám? Rosszul vagy?.. - kérdezte. Remegve felültem, majd szorosan magamhoz öleltem Elijaht. Nem tudtam hogyan mondhatnám el neki, hogy babát várok tőle. Zokogni kezdtem a vállán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 5:01 am

Remegve felült, majd szorosan magához ölelt. Aztán zokogni kezdett a vállamon.. Simogatni kezdem az arcát: - Drágám megijesztesz, mi a baj? Bármit elmondhatsz nekem, tudod..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 5:11 am

Simogatni kezdte az arcomat. - Drágám megijesztesz, mi a baj? Bármit elmondhatsz nekem, tudod. - mondta. Kicsit elhúzódtam tőle, majd kitűrtem az arcomból a hajamat. - Ugye kb. 1 - 1,5 hete történt az a dolog közöttünk. Azóta nem érzem magam jól, hányingerem van és a ciklusom is késik. Ezért kitöltöttem egy tesztet ami pozitív lett. - mondtam sírva, majd kivettem a zsebemből a tesztet és odaadtam neki. A fejemet nekidöntöttem a mellkasának.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 5:34 am

Kicsit elhúzódott tőlem, majd kitűrte az arcából a haját. - Ugye kb. 1 - 1,5 hete történt az a dolog közöttünk. Azóta nem érzem magam jól, hányingerem van és a ciklusom is késik. Ezért kitöltöttem egy tesztet ami pozitív lett. - mondta sírva, majd kivette a zsebéből a tesztet és a kezembe adta. A fejét nekidöntötte a mellkasomnak. Csak annyi jutott eszembe: -Most akkor ez mit jelent, lesz még egy gyerekünk?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 5:42 am

- Most akkor ez mit jelent, lesz még egy gyerekünk? - kérdezte. - Igen, ez azt jelenti, hogy babát várok. - mondtam boldogan, miközben a könnyeim még mindig folytak. Lefeküdtem az ágyra majd felhúztam a lábaimat. Finomat meghúztam Elijah kezét jelezve, hogy feküdjön mellém. Majd a kezét odafogtam a hasamhoz. - Érzel valamit? Vagy hallasz? Bármit? - kérdeztem könnyes szemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 6:23 am

Lefeküdt az ágyra majd felhúzta a lábait. Finoman meghúztam a kezem jelezve, hogy feküdjek mellé. Majd a kezem odafogta a hasához. - Érzel valamit? Vagy hallasz? Bármit? - kérdezte könnyes szemmel.
Én pedig finoman a pocakjára: -Daniel is remélem annyira örül majd a kis testvérének, mint én.. Drágám, ez egy remek dolog, ezt szeretted volna. Egy újabb kis babát, és most nem hagylak magadra, végig itt leszek veled.. Érzem, hogy ott van, és alig várja, hogy kibújhasson, biztos olyan szép lesz mint te.- és adtam a hasára egy puszit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 6:30 am

Finoman a pocakomra hajtotta a fejét. - Daniel is remélem annyira örül majd a kis testvérének, mint én. Drágám, ez egy remek dolog, ezt szeretted volna. Egy újabb kis babát, és most nem hagylak magadra, végig itt leszek veled. Érzem, hogy ott van, és alig várja, hogy kibújhasson, biztos olyan szép lesz mint te. - mondta és adott a hasamra egy puszit. - Köszönöm. Boldog vagyok és érzem, hogy ő is boldog. - suttogtam. Elkezdtem Elijah egyik hajtincsével játszani. - Már csak nevet kell neki találni. Neked van valamilyen ötleted? - kérdeztem mosolyogva. A következő pillanatban éreztem, hogy a pici megmozdult, nem messze Elijah fejétől. - Elijah, érezted? Megmozdult. - mondtam újabb könnyekkel a szememben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:16 am

- Köszönöm. Boldog vagyok és érzem, hogy ő is boldog. - mondta halkan. Elkezdett az egyik hajtincsemmel játszani. - Már csak nevet kell neki találni. Neked van valamilyen ötleted? - kérdezte tőlem mosolyogva. A következő pillanatban érezte, hogy a pici megmozdult, nem messze a fejemtől. - Elijah, érezted? Megmozdult. - mondta újabb könnyekkel a szemében. -Igen drágám érzem ahogy mocorog, és hallom a kis szíve dobbanásait.- puszilgattam tovább Vicky pocakját, és már az én szemembe is könnyek ültek.. Szeretném ha kislányunk lenne - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:23 am

- Igen drágám érzem ahogy mocorog, és hallom a kis szíve dobbanásait. - mondta ás puszilgatta tovább a pocakomat és már az ő szemébe is könnyek ültek. - Szeretném ha kislányunk lenne. - mondta mosolyogva. - Én is szeretném, ha ő kislány lenne, de ha fiú lesz, akkor is örülni fogok. Maximum férfi uralom lesz a házban. - mondtam mosolyogva. Óvatosan magamra húztam teljesen Elijaht majd hevesen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:32 am

- Én is szeretném, ha ő kislány lenne, de ha fiú lesz, akkor is örülni fogok. Maximum férfi uralom lesz a házban. - mondta mosolyogva. Oda húzott magára teljesen, majd hevesen megcsókolt. Én pedig visszacsókoltam és átöleltem. Aztán azt mondtam mosolyogva: -menjünk ki Danielhez, levegőzzünk egy kicsit már így négyesben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:38 am

Ő pedig visszacsókolt és átölelt. - Menjünk ki Danielhez, levegőzzünk egy kicsit már így négyesben. - mondta mosolyogva. - Rendben. - válaszoltam, majd összeborzoltam a haját. - Tudod mi? Menjünk, látogassuk meg Katherine-t, jó? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:48 am

- Rendben. - válaszolta, majd összeborzolta a hajam. Amit úgy imádok.. - Tudod mit? Menjünk, látogassuk meg Katherine-t, jó? - kérdezte tőlem mosolyogva.. Én pedig válaszoltam: - Jól van szívem ez egy remek ötlet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:53 am

- Jól van szívem ez egy remek ötlet. - válaszolta. Furcsa volt, hogy azt mondta szívem, mert előtte sosem hívott így. Gyorsan írtam egy SMS-t Kathnek és elindultunk ki a teraszra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:51 am

- Erről jut eszembe lassan menünk kéne Kath. Ma még semmit sem ettél és nem csak magadról kell gondoskodnod. - mondta Dean majd ránézett a pocakjára és vissza rá. - Igazad van... Bocsánat az illetlenségért, nem bánod ha ezt a beszélgetést máskor fejezzük be? - kérdezte tőlem Kath. - Nem bánja, hiszen most a pici a legfontosabb és neki is pihennie kell. - nézett rám morcosan Elijah. - Igaz drágám? - kérdezte tőlem. - Igen, valóban kimerült vagyok. - mondtam, majd elköszöntünk és felmentünk a szobámba. Én lefeküdtem az ágyra, felhúztam a lábaimat, majd mindkét kezemmel átkaroltam a hasamat. Elijah leült mellém az ágyra és csendben engem nézett. Percekig csak néztem őt majd kicsordult a könny a szememből. Gyorsan letöröltem, majd a fejemet a takaróba temettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:04 am

- Igen, valóban kimerült vagyok. - mondta, majd elköszöntünk és felmentünk a szobába. Ő lefeküdt az ágyra, felhúztam a lábaimat, majd mindkét kezemmel átkaroltam a hasamat. Leültem mellé az ágyra és csendben néztem rá. Percekig csak nézett engem, majd kicsordult a könny a szeméből. Gyorsan letörölte, majd a fejét a takaróba temette.
Lehúztam róla takarót, adtam egy puszit a homlokára.- Tudom, te sem hiszed el.- mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:10 am

Lehúzta rólam a takarót, majd adott egy puszit a homlokomra. - Tudom, te sem hiszed el.- mondta mosolyogva. - Olyan nehéz elhinni, de érzem őt. - suttogtam, majd óvatosan ledöntöttem Eijaht az ágyra, ráültem és hevesen megcsókoltam. Kis idő múlva azonban elhúzódtam tőle, mert szúró fájdalmat éreztem. Elkezdtem mélyeket lélegezni, miközben a fejemet a vállához tettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:14 am

- Olyan nehéz elhinni, de érzem őt. - suttogta, majd óvatosan ledöntött az ágyra, rám ült és hevesen megcsókolt. Kis idő múlva azonban elhúzódott tőlem. Elkezdett mélyeket lélegezni, miközben a fejét a vállamhoz tette.
- Vicky kedvesem megijesztesz mi a baj?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:18 am

- Vicky kedvesem megijesztesz mi a baj? - kérdezte aggódva. - Nem tudom Elijah, szúró fájdalmat érzek. - mondtam miközben a hasamat simogattam. Legördültem róla, majd hanyatt feküdve a plafont kezdtem el bámulni. - Ez így sehogy sem jó. - mondtam nyöszörögve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:22 am

- Nem tudom Elijah, szúró fájdalmat érzek. - mondta miközben a hasát simogatta. Legördült rólam, majd hanyatt feküdve a plafont kezdte el bámulni. - Ez így sehogy sem jó. - mondta nyöszörögve.
Oda feküdtem mellé szépen betakargattam. -Bújj ide drágám, sajnos ezzel jár a terhességed.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:32 am

Oda feküdt mellém és szépen betakart. - Bújj ide drágám, sajnos ezzel jár a terhességed. - mondta. Odabújtam hozzá, egyik kezemmel átöleltem őt, másikkal pedig a hasamat. Percek múlva elaludtam és ő is...
Másnap reggel amikor felébredtem ugyan úgy feküdtünk mint ahogy elaludtunk. Elijah még mindig aludt. Elmentem gyorsan orvoshoz hátha ő tud tanácsot adni nekem. Amikor visszaértem Elijah még mindig aludt. Odabújtam hozzá. - Jó reggelt Elijah. Szeretnék mutatni neked valamit. - suttogtam a fülébe és vártam, hogy kinyissa a szemét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:36 am

Odabújt hozzám, egyik kezével átölelt engem, másikkal pedig a hasát. Percek múlva elaludtunk.
Másnap reggel Vicky keltett: - Jó reggelt Elijah. Szeretnék mutatni neked valamit. - suttogott a fülembe.
Ránéztem pillázó szemeimmel- Igen, mit szeretnél? és jobban vagy?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicky szobája - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicky szobája
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja
» elijah szobája
» Jeremy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: